logo

Obchodní podmínky

Ceny

Veškeré ceny zboží jsou uvedeny s DPH 21 %.
Jsme plátci DPH.
Prodávající si vyhrazuje právo změny cen. Platné ceny jsou potvrzeny kupujícímu prodávajícím v okamžiku potvrzení objednávky.

Způsoby plateb

Hotově nebo převodem na účet – bez poplatku

Dopravné

Zboží Vám bude dovezeno nebo si jej vyzvednete v Třebíči.

Objednávky pod 2.420 včetně DPH – dopravné 130 Kč včetně DPH nebo vyzvednutí na výdejním místě v Třebíči.

Objednávky nad 2.420 Kč včetně DPH – dopravné zdarma nebo vyzvednutí na výdejním místě v Třebíči.

Dodání

Zboží bude dodáno zákazníkovi do 10 pracovních dní ode dne objednávky.
Zboží je dodáno zákazníkovi prostřednictvím zaměstnance e-shopu formou balíku. Zboží doručujeme pouze na území České republiky do měst Třebíč, Velké Meziříčí a blízkého okolí. Při větších objednávkách, které přesahují možnosti klasické dodávky je nutná individuální dohoda, která proběhne na úrovni potvrzení objednávky.

Reklamace

Reklamační řád obsahuje informace pro zákazníka při uplatňování reklamace zboží nakupovaného v internetovém obchodě www.neuklizej.eu

Reklamace zasílejte na adresu

Petra Vystrčilová
Na Kopcích 362
674 01 Třebíč

Podmínky reklamace

Na každé zboží se vztahuje zákonná záruční lhůta.

Záruka se vztahuje na všechny zjevné a skryté vady zboží, které souvisí s jeho funkčností, užitnými a estetickými vlastnostmi.

Kupující je povinen zboží dodané prodávajícím prohlédnout bez zbytečného odkladu a o zjištěných vadách do 3 dnů písemně (e-mailem) informovat prodávajícího. V písemném oznámení musí kupující uvést zjištěné rozdíly v množství či druhu, případné vady zboží, tj. musí uvést o jaké vady se jedná a jak se projevují.

K reklamaci je nutné ve všech případech předložit doklad o zaplacení zboží, jehož vady jsou reklamovány.

Prodávající nepřebírá odpovědnost za škody vyplývající z provozu produktů, funkčních vlastností a škod z neodborného používání produktů, stejně jako škod způsobených vnějšími událosmti a chybnou manipulací. Na vady tohoto původu se nevztahuje ani poskytnutá záruka.

Prodávající se zavazuje informovat zákazníka v co nejkratší době od obdržení reklamace o postupu vyřízení.

Prodávající rozhodne o reklamaci nejpozději do 7 pracovních dnů a vyrozumí o tom kupujícího elektronickou poštou na jeho uvedený email, pokud se s kupujícím nedohodne jinak.

Reklamace vady bude vyřízena bez zbytečného odkladu, nejpozději do 1 měsíce ode dne uplatnění reklamace, pokud se prodávající s kupujícím nedohodne jinak. Veškeré náklady na zaslání (dopravu) reklamovaného zboží nese zákazník.

Vrácení a výměna zboží

Pokud jste neodhadli správný výběr typu zboží, bez problémů Vám jej vyměníme.
Dokonce pokud se Vám zboží nelíbí, můžete jej bez udání důvodu nejpozději do 14 dnů po odbržení vrátit. Proto můžete nakupovat v našem obchodě naprosto bez obav. Před výměnou či vrácením zboží nás, prosím, kontaktujte emailem, aby bylo možné dohodnout proces výměny/vrácení. Je však zapotřebí dodržet tyto podmínky:

a) zboží nesmí být použito
b) zboží nesmí být nijak poškozeno, musí být zasláno zpět v původním obalu
c) spolu se zboží je nutné zaslat originál dokladu, tzn. daňový doklad
d) veškeré dopravné hradí zákazník (130 Kč včetně DPH každá cesta)

Peníze za zboží Vám pošleme ihned po obdržení balíku s vráceným zbožím, pokud toto bude splňovat podmínky a) až d) těchto podmínek.

Ochrana osobních údajů

Data jsou v maximální možné míře chráněna proti zcizení a zneužití. Každý zákazník má právo požádat o vymazání z registru našeho obchodu. Dále jsou archivovány informace o uzavřených objednávkách a jejich položkách. Evidované údaje zákazníků jsou výhradně používány pro potřeby internetového obchodu karcheruh.cz. Evidované údaje nejsou žádným způsobem poskytovány třetí straně.

Naše webové stránky používají soubory cookie. Prohlížením našich webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace zde. Souhlasím